گروه صنعتی فولاد بهمن، همگام با نیاز مشتریان محترم، پس از گذر سالیان متمادی و کسب مهارت­های لازم افتخار دارد به عنوان کامل­ترین تولیدکننده طرح­های سفال وکرکره در فرم­های متنوع از ورق­های رنگی و گالوانیزه در سطح کشور، به نوآوری صنعتی خود ادامه داده ، تا در جهت بهبود اقتصاد کشور و رفع وابستگی، گام های مؤثری بر­دارد.
به یاری یزدان پاک و در راستای تشویق بی­شائبه مشتریان گرامی که بعد از خداوند ولی­نعمت مجموعه هستند در مرحله جدیدی از توسعه و خودکفایی اقتصادی، راه ­اندازی مجموعه تولید ورق­های رنگی و لمینت پی­وی­سی روی کویل­های فلزی و آلومینیوم با ظرفیت 120000 تن در سال، که این نوع محصولات در خاورمیانه­ انحصاری می­باشد را سرلوحه فعالیت خود قرار داده­ که در حال نصب ماشین­آلات آن می­باشیم.
پرسنل متعهد این شرکت در جهت ارائه ایده­های نوین و دست­یابی به کیفیت برتر، موفق به دریافت گواهینامه­ های ( IMS: ISO 9001 , ISO 14001 , OHSAS 18001 ) گردیده ­اند تا با بکارگیری این دانش و اتکا بر سال­ها تجربه و تخصص مدیران مجموعه جوابگوی خواسته مشتریان عزیز باشند.
هدف ما از تولید، ایجاد اشتغال، ارائه تکنولوژی نو، کیفیت برتر و خدمات ایده ­آل با قیمت مناسب می­باشد که نیل به آن، با پیشنهادات و همفکری مشتریان گرانقدر میسر خواهد گردید.

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 کاشی بام به صورت فلزی 073219-004-2   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

فولاد بهمن
تلفن   0123-2271777
وبسایت  www.fbc.ir
ایمیل  info@fbc.ir
فکس  0123-2271888
آدرس  قائمشهر - خیابان تهران - بالاتر از کمربندی - جنب باسکول احمدی

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page