شروع کار شرکت در سال 1355 با پشتوانه 10 سال سابقه کار مدیران و بنیانگذاران این شرکت در کار تولید انواع عایقهای رطوبتی ، حرارتی و پوششهای محافظتی می باشد . در این سال با توجه به تجربیات گذشته ، شرکت کار خود را با نام ساختمانهای صنعتی جنوب در زمینه تحقیقات ، طراحی و ساخت خطوط و ماشین آلات تولید آغاز کرد و پس از آن با استفاده از ماشین آلات ساخته شده شروع به تولید انواع عایقهای رطوبتی ، ماستیکها ، رنگها و پوشش های قیر و پلیمر نمود و در سال 1376 با نام پوششهای محافظتی جنوب ( پلی گام) محصولات جدیدی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرد . با توجه به وسعت کار و تجربیات کسب شده و تکیه بر کادر فنی مجرب و متخصص ، واحد تولید رنگها وپوشش های صنعتی با هدف تولید ، تحقیق ، توسعه رنگها و پوششهای صنعتی و حفاظتی از بطن پوششهای محافظتی جنوب تاسیس یافت و مکمل کاری این گروه صنعتی مجرب و کارآمد شد .
این شرکت پروژه تحقیقاتی مشترکی را جهت تولید پوشش پلی یورتان 100% جامد با همکاری شرکت نام آشنای جهان(بایر آلمان) به عنوان مادر صنعت پلی یورتان دنیا در سال 1384 آغاز نمود که نتیجه آن فرمولاسیون پوشش  پلی یورتان با نسبت اختلاط 1:1 در سال 1389 به عنوان برترین پوشش ضدخوردگی بوده است. .

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 پوششهای پیشرفته صنعتی و ساختمانی 071200-003-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-88371900-7
وبسایت  www.jonoobgroup.org
ایمیل  sales@jonoobgroup.org
فکس  021-88093358
آدرس  تهران،شهرک غرب،بلوار دریا،خ موج،خ عسگری غربی،پلاک 31

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page