۱- شرکت روف ایران تولید کننده عایق های رطوبتی و انواع ژئو تکستایل در ایران با پروانه بهره برداری از وزارت صنایع در سال ، ۱۳۶۰ اقدام به تولید نموده است در این راستا در تولید عایق رطوبتی با بهره گیری از ماشین آلات ایتالیائی و آلمانی و در مورد تولید منسوجات نبافته ( ژئو تکستایل) از ماشین آلات آلمانی بهره گرفته و اقدام به تولید نموده است لازم به ذکر است که تمامی اسن ماشین آلات را از بهترین نوع ممکن انتخاب شده است تا بتواند بهترین محصول را تولید نماید.

۲- شرکت روف ایران با توجه به قدمت تولید در حدود سی سال در جهت تولید عایق رطوبتی و منسوجات نبافته ( ژئو تکستایل) در حال حاضر در این صنعت دارای نامی معتبر بوده و در میان رقبای خود با ارائه کیفیت مناسب توانسته است خود را در صدر قراردهد.


۳- شرکت روف ایران تولید عایق رطوبتی و انواع منسوجات نبافته ( ژئو تکستایل) در سالهای گذشته به عنوان واحد نمونه صادرات در زمینه عایق های رطوبتی در کشورهای همجوار بوده است و اکنون نیز تلاش مینماید با یازاریابی وعرضه محصولات خود زمینه صادرات را نیز بیش از پیش فراهم نماید.

 

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 عایق رطوبتی 071613-001-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-88733066
وبسایت  www.roofiran.com
فکس  021-88739984
آدرس  تهران،خ استاد مطهری،خ میرداماد،خ 14،شماره 14

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page