شرکت امیدفوم پلاست تولیدکننده بلوکهای سقفی پلی استایرن دیوارهای پیش ساخته 3D پانل و ورقهای یونولیت با ضخامت های متفاوت می باشد و همچنین ورقهای مش با چشمه های مختلف که در امر ساخت وساز یکی از نو آورین این صنعت بشمار می آید.
کارایی محصول: در این کارخانه بلوکهای سقفی با ضخامت های متفاوت واندازه های مختلف تولید می شود که در امر سبک سازی و عایق سازی سقف نقش به سزایی را ایفا می کند هم چنین از دیگر محصولات این شرکت دیوارهای پیش ساخته 3D پانل می باشد که با توجه به گرانی هزینه انرژی و اهم قرار دادن سبک سازی و سرعت بالای اجرا در ساختمان مورد توجه بسیاری از مهندسین ساختمان قرار گرفته است.محصول دیگر این شرکت ورقهای یونولیت می باشد که موارد استفاده متعدد از قبیل عایق کاری وغیره... را دارا میباشد.
سابقه کاری: شرکت امیدفوم پلاست جزء اولین تولید کننده بلوکهای سقفی و دیوارهای پیش ساخته و 3D پانل و ورقهای یونولیتی میباشد که همگام با تکنولوژی روز دنیا مبادرت به تولید مصالح ساختمانی عایق و سبک کرده و در این امر جزء شرکتهای نوآور و به روز در کشور عزیزمان میباشد.
امتیازات:شرکت امیدفوم پلاست دارنده ی اولین نشان استاندارد ملی ایران در زمینه بلوک سقفی پلی استایرن، دیوارهای پیش ساخته 3D پانل و ورقهای یونولیت میباشد. همچنین دریافت نشان ISO 9001 کیفیت از دیگر دستاوردهای این شرکت میباشد.
دریافت لوح تقدیر از وزارت مسکن و شهرسازی، لوح تقدیر از وزارت صنایع ومعادن وتقدیرنامه ها از دیگر افتخارات این شرکت است و نیز بیمه پارسیان تمام محصولات این شرکت را مورد پوشش خود قرار داده تا مشتریان گرامی در امنیت خاطر بیشتری قرار بگیرند.
اخبار و رویداد : این شرکت در صدد تولید دیوار جدید یا وزن مخصوص kg27 در مترمربع میباشد که قابلیت اجرا تا 1000 مترمربع در روز را دارد و تمام سیستم بتون پاشی قبل از نصب در کارخانه و همچنین قابلیت بتون پاشی در محل اجراء را دارد، که بعد از تولید انبوه مشخصات کامل متعاقباً اعلام خواهد شد.
پروژه های انجام شده:
1. پروژه استانداری استان قم
2. پروژه 500 واحدی پردیسان استان قم
3. پروژه ساختمان عقاب تهران شهرک المپیک
4. پروژه 1200 واحدی شهرضا اصفهان مسکن مهر
5. پروژه 400 واحدی 22 توپخانه ارتش اصفهان
6. پروژه 500 واحدی مسکن مهر پردیسان استان قم
7. پروژه 385 واحدی (12طبقه) مسکن تبلیغات اسلامی استان قم
8. پروژه 40واحدی بدون سازه سلفچگان
9. پروژه هتل 15طبقه اربیل عراق
10. پروژه ساختمان 15طبقه پارک رویال تهران
11. پروژه پاساژ عماریاسر استان قم
12. پروژه نیروی انتظامی استان قم
13. پروژه خیره الزهرا استان قم
و دیگر پروژه های زیر 5000متر که ذکر نام آنها ضرورتی ندارد.

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 پلاستو فومهای سقفی و دیوارهای سه بعدی پانل 072113-13-017-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-87169184
وبسایت  www.OmidFoamPlast.com
ایمیل  info@OmidFoamPlast.com
فکس  021-87169777
آدرس  تهران،خ مطهری،خ میرداماد،کوچه پنجم،پلاک 14

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page