آفریدگار هستی، آسمان و زمین و هر چه را در آن است درحرکت آفریده و هرروز و هر شب با طلوع و غروب آفتاب، جهانی را نو به نوبه آدمی ارزانی می‌دارد تا آدمی دریابد د ر چرخه هستی رکود وسکون جایگاهی ندارد و هرچه هست حرکت و آمد و شد، جابجایی و نو شدن است.
کارخانجات آریا سازه مهر مفتخر است محصولی جدید را به شما معرفی کند.
شرکت آریا سازه مهر با تولید بلوک پلاستو فوم، با سیستم هیدروپنوماتیک و برش کامپیوتری با ابعاد استاندارد و قابل برنامه‌ریزی، آماده پذیرش هرگونه سفارش و ابعاد طبق درخواست مشتری می‌باشد.
شرکت آریا سازه مهر و گروه کارخانجات تولیدی وابسته به آن در سطح کشور، مفتخر است به عنوان اولین تولید کننده بلوکهای سقفی و نسل دوم پانل‌های پیش ساخته سبک سه بعدی بر پایه صفحات پلی استایرن استاندارد در ایران، گامی نوین در صنعتی سازی ساختمان برداشته و طی بیش از یک دهه تلاش و مطالعات فنی و با تولید حدود یک میلیون متر مربع محصولات مختلف بر پایه فرآوری صفحات پلی استایرن استاندارد، خدمتی نو در بخش ساختمان سازی ارائه نماید.
کارخانجات این گروه با عضویت در انجمن بهینه سازی مصرف انرژی ایران و با دریافت گواهینامه ایزو 2000-9001 در حوزه مدیریت و کیفیت تولید و اخذ اولین نشان استاندارد در تولید و فرآوری پلی استایرن در ایران، همواره در تلاش بوده است با ارزیابی و بروزرسانی محصولات خود متناسب با فن آوری نوین دنیا گامی بلندتر و شایسته تر در تولید و معرفی محصولات جدید ارائه نماید.
بهره گیری از مصالح ساختمانی نامرغوب که سال‌هاست در عرصه ساخت و ساز مدرن جهانی منسوخ شده، ایران را در جایگاهی بسیار پایین‌تر از استاندارد های مطلوب ساختمانی قرار داده است اگر بخواهیم مبنای این استاندارد را مقاومت در برابر زلزله فرض کنیم، می‌بینیم که ساختمان‌های ایران یا آنقدر سست بنیاد و پوشالی‌اند که با اندک لرزه های فرو می‌ریزند و آدمیان را زیر تلی از خاک خفه می‌کنند یا آنقدر سنگین اند که قربانیان را در زیر آواری از بلوکهای بتونی له می‌کنند.
درهر صورت نباید فراموش کنیم که زلزله هر لحظه جان هزاران انسان را در کشورمان تهدید می‌کند و با وعده و وعید نمی‌توان جلوی آنرا گرفت.
ما می‌توانیم کاری کنیم که هنگام زلزله تلفات به صفر برسد باید خودمان را باور کنیم.
مدیران و مسئولین و عوامل
مؤسس شرکت در سال ۱۳۶۵: علی مهرآبادی
تغییر مدیریت و نام به مهرآباد شیمی در سال ۱۳۶۹
علی مهرآبادی به عنوان یک کارآفرین تا کنون هفت کارخانه راه اندازی کرده است که در آن‌ها بیش از دو هزار نفر مشغول به کار شده‌اند. در بین این کارخانه‌ها، شرکت آریا سازه مهر دارای اعتبار بیشتری می‌باشد. این شرکت در اولین نمایشگاه معماری، فن آوری و مقاوم سازی تهران حضور فعالی بهم رسانده و سه محصول خود، یعنی بلوکهای پلاستو فوم که به جای بلوکهای سفالی و سیمانی در احداث ساختمان‌ها بکار می‌روند، پلاستو فوم با دانسیته استاندارد و اندازه‌ها و ضخامت‌های مختلف و تیرچه های معمولی و فلزی را به صنعت ساختمان ایران معرفی کرده است.
علی مهرآبادی از سال ۱۳۶۸ بعد از وقوع زلزله رودبار و میزان تلفات بالای انسانی در آن، دست به تحقیقات و بررسی‌های گسترده ای زده به این نتیجه رسید که بیش از ۸۰ درصد افرادی که در این زلزله دل‌خراش جان خود را از دست داده‌اند به وسیله آوارهای سفالی، آجری و بلوکی جدا شده از سازه بوده است.
بر این اساس شرکت آریا سازه مهر تصمیم به تولیشد انواع جدید مصالح ساختمانی با وزن کم در ایران را گرفت.
در ابتدا ما برای تأمین این نوع مصالح، کاه بلوک را مورد نظر قرار دادیم یعنی بلوک‌هایی که از کاه ساخته می‌شدند سپس همزمان با پیشرفت علم در جهان برای فن آوری بلوکهای سبک و تکمیل تحقیقات واحدی را در بوعلی همدان راه اندازی کرده سپس واحد دیگری را با سرمایه گذاری ریالی 2 میلیارد تومان و ارزی حدود 2 میلیون دلار بنیان‌گذاری کردیم که این کارخانه آخرین تکنولوژی لازم را در اختیار دارد.

 

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 پلاستو فوم و دیوارهای متال فوم 072113-13-016-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-22586711 021-22582567
موبایل  9121347777
وبسایت  www.aryasazehmehr.com www.aryasazehmehr.ir
آدرس  تهران،خ شریعتی،خ یخچال،خ هدایت،پلاک 78

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page