شرکت رنگ و رزین فراز پیشه برای بالابردن کیفیت خدمات،‌در قسمت‌های مختلف تولید و اداری، از پرسنل مجرب و متخصص بهره برده و همواره به نیازها و نظرات مشتری توجه کرده است. مشتری مداری، هدف نهایی مدیریت این شرکت می‌باشد.
در سال ۱۳۸۴ شرکت رنگ و رزین فراز پیشه، برای صادرات تولیدات خود به کشورهای همسایه، تلاش‌های بسیاری انجام داده و در این راه به نتایج خوبی دست یافته است. اکنون این شرکت، در بازار کشورهای همسایه دارای جایگاه مناسب و خوبی میباشد.

شرکت رنگ و رزین فراز پیشه در اواحر سال ۱۳۸۲ با افتتاح فاز جدید راکتور ۲۰ تنی خود، افزون بر تولید آلکیدهای مختلف توانایی تصفیه انواع حلال‌های مصرفی شرکت‌های همکار خود را در کوتاه‌ترین زمان و بالاترین کیفیت دارد.
شرکت رنگ و رزین فراز پیشه در اکثر نقاط ایران دارای نمایندگی‌های فعال با افرادی مجرب در زمینه فروش می‌باشد.
مصرف کنندگان محترم در هر نقطه از کشور می‌توانند با نماینگی‌های این شرکت تماس گرفته و از بالاترین و مطلوب‌ترین خدمات و سرویس‌دهی بهره‌مند گردند. شرکت رنگ و رزین فراز پیشه جهت حضور فعال در این صنعت و پیشرفت روز افزون خود نیاز به همکاری مصرف کنندگان و تولید کنندگان گرامی دارد تا بتواند به تولیدات خود اضافه کرده و رضایت عزیزان را جلب نماید.

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 انواع رنگ ساختمانی - صنعتی -کوره ای انواع تینر و رنگ های الکتراستاتیک 099100-003-2   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page