محصولات شرکت آمود پارت با استفاده از فناوری نانو در مقابل نفوذ باکتری و آب مقاوم می شوند که این عمل باعث عدم جذب آب در سطح رویه محصول و جلوگیری از آلودگی آن می گردد: 
نانو پوشش ها 
نانو پوشش ها دارای خاصیت ضد میکروبی ، مقاوم در برابر آب ، مواد ارگانیکی و غیر ارگانیکی هستند و یکی از پوشش های اصلی آ جر های آمود پارت به شمارمی روند. این ترکیبات علاوه بر حفظ ظاهری سطح ، باعث عدم ایجاد چسبندگی در سطح شده و آب ، چربی و سایر آلودگی ها را از آن دفع می کند و علاوه بر آن ، برای سطوح سنگی نفوذ پذیر که خاصیت مکندگی دارند نیز بسیار کاربردی است . از دیگر مزایای این پوشش ها حفظ تنفس سطوح ، محافظت از سطوح در برابر عوامل محیطی ، امکان شستشوی لکه های چربی و روغن و جلوگیری از ایجاد کپک ، جلبک و مشابه آن می باشند . معمولا در نما های آجری آلودگی ها به سرعت جذب می شود و در ظاهر آن ها تغیرات نا مطلوبی خواهد داشت . در چنین شرایط استفاده از تمیز کننده های فشار قوی نیز کارساز نمی باشد ، اما در صورت استفاده از این پوشش ها ، همچنان که به سطح اجازه تنفس داده می شود از نفوذ مواد به سطح نیز جلوگیری می گردد . بدین ترتیب رنگ و ساختار اصلی آن حفظ می شود .
پوشش های آنتی باکتريال 
1.  یک فیــلم به طــور کاملاً نامــرئی بر روی سطـح با خاصــیت ضـد مــیکروبی ،
2.  محافـظت در برابر باکـتری ها و ویـروس ها ،
3.  پر نمودن منافذ مستعد برای نـفوذ میکروب ها،
4.  آسان تمـیز شونده،
5.  آلایــنده ها و ریزگردها را می تــوان به راحتی از سطوح دور نمود،
6.   عدم نیاز به استفاده از مواد ضدعفــونی کــننده جهت تمیز کردن ،
7.  جلوگیری از رشد جلبـک ها ، مناسب دیوارهای مناطق مرطوب،

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 سنگ آنتیک 097519-003-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-88615179-81
وبسایت  www.amoudpart.ir
ایمیل  info@amoudpart.ir
آدرس  اتوبان چمران(شمال به جنوب)- روبروی پل مدیریت- پ 229

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page