سیستم های معماری سهندا به عنوان یک شرکت ایرانی در سال 1388 برای رفع نیازهای داخلی ، خارجی در ارتباط با مصالح و لوازم لوکس ساختمانی تأسیس گردید. 
برند چاکماکس موزاییک
 چاکماکس به عنوان برند برتر در زمینه تولید، توزیع و صادرات موزاییک های شیشه ای با طرحهای زیبا و با کیفیت شناخته می شود. چاکماکس علاوه بر بیمارستان ها ، فرودگاهها ، ایستگاههای مترو و مکان های نیازمند بهداشت بالا ، در حمام ها ، آشپزخانه ها ، استخرهای شنا ، حوض ها ، سالن ها با کف مرطوب و خیس ، تراس ها و بالکن ها و ویلاها و ... قابل استفاده می باشد.
این محصول برای استخرهای شنا و اماکن ورزشی با طرح های دلخواه قابلیت اجرا دارد. معماران برجسته ، طراحان داخلی ، پیمانکاران ، مجریان ، شرکت های دکوراسیون و استادکاران با اطمینان خاطر کامل از کیفیت چاکماکس از این محصول در پروژه های خود بهره می گیرند. 
چاکماکس به دلیل کیفیت بالای خود استاندارد های معتبر مربوطه را دارا می باشد. هر گونه طرح و عکس با موزاییک های شیشه ای چاکماکس قابل ارائه و اجرا می باشد. 

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 موزاییک های سنگی 096613.26-001-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-66564466
وبسایت  www.chakmaksmosaic.com
فکس  021-66564464
آدرس  خ ستارخان- باقر خان-ساختمان 107- ط 4 - واحد 11

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page