امروزه استفاده از سقف های کاذب آلومینیومی و جایگزینی آن با نمونه های دیگر، به عنوان نسل جدید انواع سقف  کاذب در سراسر دنیا امری متداول بوده و با استقبال فراوانی روبه رو شده است. سبک بودن، دوام طولانی، تنوع در رنگ و طرح، هماهنگی با هر نوع سلیقه و ایجاد محیطی زیبا و دلپذیر سبب شده است که در حال حاضر از این کالای نوین در بسیاری از پروژه های ساختمانی مانند اداری و مسکونی، بیمارستانی، آزمایشگاهی، سالن های ورزشی، سالن های نمایش و آمفی تاتر، کارخانجات صنعتی، انبارها، سالن های فرودگاهی و ... استفاده شود.

این نوع سقف  قابل شستشو بوده و از تکثیر میکروارگانیسم ها در فضاهایی که نیاز به محیطی بهداشتی دارند، جلوگیری می کند. این نوع سقف ها به واسطه پوشش مناسب اکوستیکی از بازتاب صدا و ذرات معلق در هوا نیز ممانعت می کند.

شرکت تولیدی - صنعتی آلومینیوم فرم مبنا (سهامی خاص) که در تاریخ ٣٠ خرداد ۱۳۸۴ تحت شماره ۲۴۸۸۵۱ به ثبت رسید، به منظور نوآوری و به کارگیری فناوری های جدید در صنعت ساختمان برای اولین بار در کشور و منطقه با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا و استفاده از ماشین آلات مـدرن، تولیـد انبوه انواع سقـف  کاذب آلومینیومی را در فـاز یـک با اخـذ مجـوز بهره برداری به  شماره ۱۲۷/۴۸٠۱ در تـاریـخ ٠۹/٠٣/۱۳۸۵ و انـواع ریلینـگ  XL24  را در فـاز دو پس از اخـذ مجـوز بهره برداری  طرح توسعه به  شماره ۱۲۷/۲۷۹۶۹ در تاریخ ۲۷/٠۹/۱۳۸۶ توسط  متخصصیــن و  مهنـدسین  داخلـی آغاز  و کلیه  محصولات  خود  را  تحت استاندارد انطباق  محصول  از شرکت  TÜV NORD  آلمان  و  استاندارد  مدیریت  کیفیت (ISO 9001-2000) با نام اختصاری آلوفرم ALUFORM به بازار کشور و منطقه عرضه می کند. 

محصولی از شرکت آلومینیوم فرم مبنا که امکان استفاده، اجرا و نصب را به فراخور نیاز هر نوع فضا و هماهنگ با هر نوع سلیقه برای مشتریان فراهم ساخته است. از خصوصیات ارزنده سقف های کاذب آلوفرم می توان به مواردی مانند: 


• قابلیت نصب سریع و آسان
• دسترسی سریع و آسان به فضای پشت سقف کاذب
• قابلیت نصب بر روی هر نوع سقف
• کاهش حجم نخاله های ساختمانی
• افزایش طول عمر ساختمان
• ثبات رنگ و عدم گرایش به زردی (Yellowness) 
• مقاومت در برابر حرارت
از خصوصیات ارزنده سقف های کاذب تولید شده توسط شرکت آلومینیوم فرم مبنا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 اکوستیک
 یک روش جدید عایق سازی است که از یک نوع لایه اکوستیک سلولزی ... 
 استانداردها
  شامل یکسری آزمونهای مشخص بروی سازه های تولیدی ... 
 مواد اولیه
 شامل ورق های آلومینیوم از پیش رنگ شده و ...

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 سیستم سقف های کاذب آلومینیومی 095323-001-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-88554252-4
وبسایت  www.aluform-mabna.com
ایمیل  info@aluform-mabna.com
فکس  021-88727953
آدرس  تهران - خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) - نبش خیابان 24 - پلاک70 - ساختمان وزرا-واحد501

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page