شرکت آذران پشم سنگ وابسته به گروه کارخانجات آذران در سال 1389 در زمینی به مساحت 24 هزار متر و با زیر بنای 7 هزار متر مربع در شهر تبریز تاسیس گردید.
این شرکت برای نخستین بار در ایران اقدام به تولید تایل های سقفی و آکوستیک با نام تجاری آذران تایل نمود که از ابتدای سال 1391 با تولید انبوه، محصولی نو برای سقف های کاذب با قابلیت جذب صوت، مناسب برای مکان های عمومی اعم از مراکز آموزشی، اداری، درمانی و ... فراهم آورد.
با توجه به پیشرفت در ماه های اول تولید، تکنولوژی خود را با تحقیقات گسترده افزایش و در همان ابتدا توانست تولیدات خود را با کیفیت بالا و قابل رقابت با مشابه خارجی روانه بازار سازد.
اقدام به اخذ گواهینامه های فنی معتبر از مراکز مربوط، گام بعدی این شرکت در توسعه کیفیت محصولات خود بوده و در همین راستا موفق به دریافت گواهینامه های ISO9001، OHSAS18001 ، ISO14001 و گواهینامه بهداشت (Sanitary ertificate) و CE شده است . از سوی دیگر با توجه به اینکه آذران تایل اولین تولید کننده تایل آکوستیک در ایران است نسبت به تدوین استاندارد ملی این محصول اقدام کرده و به عنوان نخستین تدوینگر این استاندارد، در مرحله نهایی اخذ آن به سر می برد .
آذران تایل سالانه با تولید بیش از یک میلیون متر مربع تایل آکوستیک و صادرات آن به بازار های منطقه، گام مثبتی در واردات ارز به کشور برداشته و موفق به ایجاد بازار مصرف قابل توجهی در کشور های آذربایجان، روسیه، ترکیه، ارمنستان، گرجستان، عراق و کویت شده است
 

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 تایل های آکوستیک 095113-001-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-8980
وبسایت  www.azarantile.com
ایمیل  info@azarantile.com
فکس  021-88641630
آدرس  ونک-برج نگار- ط 5 - واحد 5

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page