شرکت آورده های ساختمانی بنا با پیشینه ای طولانی در زمینه فعالیت های بازرگانی از سال 1380 واردات محصولات بهداشتی ساختمانی را به ایران آغاز کرده و هم اکنون در این زمینه یکی از مراجع شناخته شده و از پیشروان بازار این محصولات محسوب می شود. در حال حاضر این شرکت نمایندگی انحصاری مجموعه ای از محصولات ساختمانی شامل چینی آلات بهداشتی، وان و جکوزی، شیرآلات، کاشی و سرامیک و لوازم جانبی حمام با نام های شناخته شده جهانی از کشورهای آلمان، ایتالیا و اسپانیا دارا می باشد و افزایش تدریجی محصولات ساختمانی متنوع دیگر را به مجموعه فوق در برنامه دارد.
محصولات عرضه شده توسط این شرکت علاوه بر برخورداری از کیفیت برتر به دلیل طراحی های خاص خود که بعضاً توسط طراحان بین المللی نامدار انجام شده، در جهان شناخته شده اند از اینرو متقاضیان این محصولات آن دسته از افرادی می باشند که علاوه بر کیفیت خاص، طراحی متفاوت را نیز مد نظر دارند.

ارائه ضمانت نامه رسمی، ارائه خدمات حمل و نصب و تعمیرات و همچنین ارائه خدمات مشاوره و طراحی بخشی از خدمات فعلی ما هستند. شرکت بنا افزایش مستمر کیفیت و تنوع خدمات جانبی به خریدارن و مخاطبان را از اهداف اصلی خود قرارداده است.
 
 

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 کاشی-سرامیک-موزاییک شیشه ای 093013-001-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-88048276
وبسایت  www.banabbi.com
ایمیل  info@banabi.com
آدرس  خ ملاصدرا-خ شیراز جنوبی -بن بست میثم - پ 3

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page