شرکت GIPS (شرکت تولید مصالح ساختمانی و گچ پرلت دار GIPS GELISTIRILMIS INSAAT VE PERLITLI SIVA SANAYI) ) با تولید انواع محصولات گچ ساختمانی با مارک ALCIBAY در سال 1992 تاسیس گردید
در سال 2006 این شرکت با هدف افزایش مشتریان خود ظرفیت تولید را به 1100 تن در روز افزایش داده، و شرایط لازم را جهت انجام خواسته ها و افزایش رضایت مشتریان در تمامی موارد ایجاد نمود. 
این شرکت با تولید انواع گچهای مخصوص ساختمانی از جمله گچ پاششی، گچ پرداخت نهایی ساتن، چسب و درزگیر گچی مخصوص صفحات و بلوکهای گچی و گج ابزار زنی امکانات و شرایط خوبی جهت پیشنهاد به سازندگان ساختمان را ایجاد نموده است.
در سال 1388 این شرکت اقدام به تاسیس کارخانه در ایران نموده که به نام شرکت پارس گیپس ثبت و در حال فعالیت می باشد.
شرکت پارس گیپس با دارا بودن 2 واحد تولیدی در بندر امیرآباد بهشهر و شهرک صنعتی زاویه در پرند با تولید انواع محصولات گچی و سیمانی در ابتدا با توجه به سنتی بودن و بازار ساخت و ساز در ایران صرفا اقدام به تولید این محصولات و صادرات آن به کشورهای همسایه نمود. پس از ارتقاء سطح کیفی ساخت و ساز در ایران و صنعتی شدن آن این شرکت در سال 1392 استراتژی فروش داخلی را جهت بازار ایران ایجاد و اقدام به معرفی و فروش این محصولات در ایران نمود. 
هدف شرکت پارس گیپس
نظر به افزایش صنعتی سازی در ساختمان و نیز توسعه صنعت ساختمان از نظر فنی در کشور ایران نیاز است بستر لازم جهت این پیشرفت هرچه بیشتر فراهم آورده شود.
شرکت پارس گیپس با هدف ارائه محصولات نوین در صنعت ساختمان اقدام به تولید این محصولات با رعایت شرایط اقلیمی ایران و نیز با توجه به نیاز این صنعت در ایران نموده است. محصولات این شرکت با توجه به منابع ایرانی موجود و شرایط کارگاهها در ایران تهیه و فرمولاسیون آن تغییرات لازم را احمال نموده است. ضمنا این شرکت با بکارگیری نیروهای کارآمد ایرانی و ترکیه ای در صدد آموزش و فرهنگ سازی استفاده از این محصولات در صنعت ساختمان می باشد. واحد ابزار و ماشین آلات این شرکت با توجه به به نیاز ایران اقدام به تهیه و ارائه ابزار و ماشینهای مورد نیاز در اجرای این مصالح نموده تا نیروی اجرایی بتواند تمامی نیازهای خود را از یک مجموعه تامین نماید.

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 وسایل و تجهیزات اجرای نازکاری 090500-001-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   0256-5260016 0256-5260291-3
وبسایت  www.parsgips.com

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page