شرکت پادیر کاران آرشاماز سال 1365 فعاليت خود را در انجام امور نماسازی ساختمان‌های بلند مرتبه و برای پروژه‌های بزرگ عمرانی در سطح کشور تحت نام اورنگ نما آغاز نمود و پس از آن در سال 1376 با ارتقاء سطح کيفی و کمی پروژه‌های اجرايی خود تحت نام شرکت پادير کاران شايان با بهره‌‌گیری از دانش مهندسی نوين در راستای اجرای پروژه‌های ساختمانی، ابنيه، محوطه‌سازی، ساخت سالن‌های ورزشی، استخر، سونا و ... فعاليتهای خود را گسترش داد که در اين مسير با برقراری ارتباط با کشورهای اروپايی و بازديد از پروژه‌های عمرانی در کشورهای هلند، بلژيک و فرانسه باعث انتقال فن‌آوری‌های نوين به داخل کشور گرديده است.

در نهایت اين شرکت تحت نام شرکت پاديرکاران آرشام به شماره ثبت 218411 و با اخذ نمايندگی از شرکت SKY MAN بلژيک در زمينه طراحی، ساخت و نصب و راه‌اندازی تجهیزات دسترسی به سطوح ساختمانهای بلند مرتبه، تعميرات و نگهداری پلها، سدها، مخازن ذخيره نفت و ... توانسته است با وارد نمودن دانش و تجهيزات مدرن با استانداردهای بالای جهانی به ايران گامی محکم در مسير پيشرفت صنعت ساختمان ميهن‌مان بردارد.


 

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 انواع بالابرهای مخصوص نما : سیستم پرتابل، سیستم مونوریل، ماشین روف، سیستم BMU 144100-003-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

پاریرکاران آرشام
تلفن   021-88024609-10 , 16
وبسایت  www.padirclimber.com
ایمیل  info@padirclimber.com
فکس  021-88023034
آدرس  تهران - یوسف اباد، خیابان فتحی شقاقی، حد فاصل میدان سلماس و کاج شمالی، پلاک 124، واحد 2

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page