شرکت آرویناژ آوا نماینده انحصاری zodiac فرانسه و EMAUX استرالیا با ۳۵ سال سابقه در امور طراحی و اجرا استخر های حرفه ای و خانگی و همچنین سونا و جوزی با کادر مجرب و حرفه ای خود آمیخته با دانش و فن آوری روز جهان آماده ارائه خدمات در سراسر ایران می باشد.

شرکت زودیاک فرانسه در سال ۱۸۹۶ تاسیس شده و حدود ۲۵ سال پیش فعالیت جدید خود را در زمینه استخر و چکونگی نگهداری از آن با روش های مدرن و اتوماتیک آغاز نموده و به سرعت در تمامی کشورهای اروپایی و امریکایی دامنه فعالیت خود را گسترش داده است بطوریکه در حال حاضر بزرگترین شرکت تولید کننده دستگاههای تمیز کننده ، ضدعفونی کننده ، گرمایی ، رطوبت زدا و استخرهای پیش ساخته در سراسر جهان می باشد. شرکت آرویناژ آوا با بکارگیری از نیروهای متخصص خود در زمینه مهندسی تاسیسات و تجربه بیش از ۳۰ سال در ساخت و راه اندازی استخر بعنوان نماینده انحصاری در ایران مفتخر است تا کالاها و خدمات شرکت ZODIAC فرانسه را بصورت علمی و تخصصی توزیع نماید.

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 دستگاههای اتوماتیک نگهداری استخر 131213-002-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

zodiac
تلفن   021-22171374 021-22418537
وبسایت  www.zodiac-poolcare.com
فکس  021-88057408

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page