شرکت ارکان صنعت پارتاک ضمن توفیق از خداوند منان درسال های اخیر با به کارگیری خردمندانه از منابع و با مناسب ترین فن آوری موجود به همت گروهی از متخصصین و مدیران توانسته است به منظور افزایش بهره وری در راستای تولید دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی در استان اصفهان با عنوان تجاری "پارتاک" محصولاتی با بالاترین کیفیت را جهت حال رفاه مشتریان عرضه کند.

قابل به ذکر است که شرکت پارتاک با بهره گیری از مواد درجه یک و با کیفیت ,همچنین محیطی مجهز به سالن و دستگاه های پیشرفته توانسته است در زمینه ی دیوار پوش و سقف کاذب پی وی سی (پلی ونیل کلراید)در سطح منطقه ای به موفقیت های والای دست یابد. پارتاک همواره در جهت تولید محصولی مطلوب و مطابق با استانداردهای جهانی گام برداشته و همچنین پیشتاز در مقوله کیفیت و نامدار در صنعت دیوار پوش و سقف کاذب میباشد به طوری که رضایت کلیه متقاضیان خودرا یکی ازمهم ترین الویت های خود قرار داده است.

شایان ذکر است که شرکت پارتاک با بهره گیری از کارکنان متخصص و متعهد علاوه بر دستیابی به تولید محصولات متنوع و خاص با کیفیت برتر ،توانسته است خودرابه عنوان یکی از واحد های سرآمد در زمینه تولیددیوارپوش و توسعه در سطح منطقه ای مطرح سازد. امید است باعنایات خداوندی درجلب رضایت مشتریان و سهامداران و کلیه ذینفعان و همچنین کسب سود پایدار همواره ثابت قدم باشیم. بیش از یک قرن از کاربرد محصولات صنعتی در جهان می گذرد و در این عرصه PVC توانسته است جایگاه دوم را از نظر حجم کاربرد و تنوع محصولات در بین پلیمرها از آن خود کند, از طرفی محدودیت منابع انرژی واقعیتی است تکان دهنده و غیر قابل انکار و به واسطه این مهم، هزینه مصرف انرژی هر روز افزایش یافته و سهم بیشتری از در آمد افراد جامعه را در جهت سرمایه گذاری انرژی های جایگزین به خود اختصاص می دهد.

استفاده بهینه از تکنولوژی روز و مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان یکی از الزامات طراحان و مهندسان با هدف حداکثر صرفه جوئی در منابع انرژی می باشد. با توجه به ویژگی ها و کاربردهای مختلف ،این محصول توانسته است جایگاه مهمی در صنایع چوب،معماری و دکوراسیون را به خود اختصاص دهد.و جایگزین مناسبی برای چوب و سنگهای مصنوعی گردید که در حال حاضر از با صرفه ترین و جذاب ترین نمونه های پوشش سقف و دیوار به شمار می آید. علاقه مندی مردم به استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی منجر به تولید محصولی متناسب با نیاز مصرف کنندگان گردید،از این رو شرکت اركان صنعت پارتاك اقدام به تولید پانلهای دو جداره نمود.

امروزه کاربرد دیوارپوشهای پی وی سی رو به افزایش می باشد تا جاییکه یکی از بهترین مصالح برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و معماری داخلی می باشد, تنوع رنگی وطرح های زیبا از ویژگیهای این محصولات می باشد, بدلیل دارا بودن ساختار پی وی سی در برابر رطوبت مقاوم بوده.

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 پوشش های سقف و دیوار و قطعات پیش ساخته 095000   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

ارکان صنعت پارتاک
تلفن   031-52374610
وبسایت  www.partack.ir
ایمیل  alireza.ghobadi@yahoo.com
فکس  031-52374479
آدرس  اصفهان - شهرک صنعتی مبارکه - خیابان هشتم - فاز دوم - پلاک 4

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page