شركت آرملات با همکاری شرکت کلینیک ساختمانی ایران به مدیریت دكتر ابوالحسن رامين فر و باتوجه به بهره‌گيري از تجربيات شركت‌ Master Builders آمريكا وكمپاني MAC ايتاليا وساليان دراز مبادلات باآنان،در سال 1367تاسيس  گرديد. و مفتخر است که اولین شرکت تولیدی در زمینه پوشش‌هاي صنعتی و دارنده اولين گواهي فني صادرشده توسط مركز تحقيقات ساختمان‌ و شهر سازی با بیش از 27 سال فعالیت می باشد . همچنین در عرصه‌های مختلف از جمله خدمات مشاوره‌ای به صاحبان صنایع ، تولید ‌و اجرای انواع پوشش‌هاي صنعتي در کشور گامي را در اين صنعت‌ و در حد توان برداشته امید به حد متعالی آن دارد .

شركت آرملات با آموزش گروهی از متخصصین و کارشناسان کارآمد در واحدهای مختلف از جمله واحدR&D ،‌ آزمایشگاه‌های مجهز پایه ( سیمانی ، رزینی وانواع مختلف ديگر) و واحد تضمین کیفیت و با دارابودن کارخانه‌ای به مساحت تقریبی چهار هکتار امور طراحی، تولید و اجرای انواع پوشش‌هاي صنعتی در گروه‌های پایه سیمانی (آرملات و آرموكريت) ، پایه اپوکسی (آرموتاپ) و پایه آکریلیک (آرموفلور) و انواع سیستمهای درزبندی در ضخامت‌های چند میلیمتر تا چند سانتی‌متری بر روی بسترهای قدیمی و جدید را امکان پذیر نموده است.

ویژگی محصولات تولیدی شرکت آرملات امکان کاربری در صنايع نفت وگاز ، خودرو‌سازي ، صنایع نظامی، پارکینگ اعم از عمومی طبقاتی و یا خصوصی ، كارخانجات نساجي ، داروئي ، بيمارستاني ، غذايي، آرايشي و بهداشتي ، سالن‌هاي توليد و مونتاژ قطعات ، انبارها ، سردخانه‌ها و موارد مشابه را دارا است. بر این اساس و با توجه به ارتباط روزمره تخصصي (فني – تجاري) با بسياري از شركتها معتبر اروپايي پیشگام در صنعت پوشش‌هاي صنعتی توانسته ایم و امید آن داریم گامي بزرگ در بازارهاي داخلي و عرصه‌هاي بين المللي در كشور و اقصی نقاط گیتی برداریم .

دريافت گواهينامه هاي زير:

EN ISO 9001- 2008

 گواهينامه فني از مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي
 

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 مصالح پایه ( سیمان ، گچ ،آجرو...) 042100   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page