گاه مردم نسبت به پدیده های اجتماعی می تواند در تحقق آرمان ها و رفاه مردم جامعه نقش به سزایی داشته باشد، در زمان قدیم هدف مردم از تهیه مسکن صرفاً جهت دور ماندن انسان از سرما، گرما و خطر بوده است. اما امروزه تحت تاثیر مهندسی، معماری و صنعت ساخت و ساز قرار گرفته است و در راه تامین مسکن به بهترین و زیباترین می اندیشد، به همین دلیل در صنعت ساخت و ساز، نمای ساختمان از اهمیت خاصی برخوردار است، لذا شناخت و استفاده از مواد اولیه که این نیاز ها را برآورده سازد. در اولویت قرار می گیرد. یکی از رایج ترین این مصالح آجر می باشد، که علاوه بر خصوصیات ذاتی آن که پایداری در برابر سرما و گرما و رطوبت و ... می باشد، زیبایی و ظرافت آن نیز مورد توجه همگان قرار دارد مجتمع کارخانجات دانیال و تینا سفال اصفهان با استفاده از متخصصان کارآزموده و استفاده از مدرن ترین ماشین آلات تولید و به روزترین تکنولوژی موجود و مجهز بودن به آزمایشگاه مکانیک و کانی شناسی خاک و با رعایت قوانین (ایزو 9001-14001-18001) و استاندارد های بین المللی و سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران توانسته بیشترین تنوع محصول و ظرفیت را در تولید خود بوجود آورد. این مجموعه از شما می خواهد تا با نگاهی فنی بر تولیدات محصولی ایده آل را انتخاب نمایید.
مجتمع کارخانجات دانیال و تینا سفال اصفهان
مجتمع کارخانجات دانیال و تینا سفال با یاری جویی از خداوند متعال، همیاری و همدلی پرسنل متخصص و بهره گیری از معادن انحصاری خود و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه ی موجود در کشور جهت تامین نیاز روز افزون صنعت ساخت و ساز و ارزآوری به کشور پا به عرصه تولید گذاشته است. مجموعه دانیال در سال 1380 راه اندازی گردید و از بدو تاسیس با شعار (دانیال به کیفیت می اندیشد) سعی در ارائه محصولات استاندارد با کیفیت عالی و قابل رقابت با انواع مشابه داخلی می باشد.
در ادامه مسیر تولید، مجموعه دیگری تحت عنوان تینا سفال در سال 1390 بدست معاونت محترم وزیر صنعت و معدن و تجارت و ریاست محترم سازمان صنعت و معدن و تجارت استان اصفهان افتتاح شد، و در طول این مدت تمام توان خود را به کار گرفت تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نیروهای کار آزموده و متخصص در زمینه تولید آجر بتواند گامی بزرگ در صنعت ساخت و ساز بردارد، این مجموعه به عنوان نسل جدید کارخانجات تولید آجرنما افتخار دارد که انواع آجر نمای ساختمانی را در رنگ ها و شکل ها و ابعاد مختلف مطابق با استانداردهای روز دنیا را در اختیار صنعت ساخت و ساز کشور قرار دهد. این مجموعه در راستای پیشبرد اهداف خود تعداد 32 مدل محصول مختلف را تولید نمود. محصولات تولید شده با انواع سبکهای معماری و طراحی داخلی سازگار بوده و تنوع بالای محصولات این امکان را به طراحان می دهد تا با توجه به سلیقه ها و نظرات مشتریان نسبت به نوع آجر انتخاب بهتری داشته باشند. پس از کسب موفقیت های به دست آمده مدیران ارشد این مجتمع سیاست توسعه بازار و گسترش تولیدات این مجموعه را در سراسر کشور و کشورهای همسایه در دستور کار خود قرار داده و در ادامه قصد دارند با تولید 150 مدل آجرنما و انواع آجر نسوز شگفتی دیگری در صنعت تولید آجر خلق کند. بدین منظور با شرکت در نمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی راه ورود به بازارهای آسیا و خاورمیانه و حتی کشورهای اروپایی را هموار کرده و زمینه صادرات محصولات تولیدی را به خارج از کشور مهیا سازد و سعی دارد جایگاه ویژه خود را در بازار داخلی و خارجی تثبیت نماید.
...
مواد اولیه این دو مجموعه از شیل و خاک نسوز می باشد که از اعماق معادن انحصاری خود خارج شده و این امکان را فراهم می سازد که بتوان محصولاتی با کیفیت برتر و رنگ های مختلف تولید کرد. و تولیدات این مجموعه شامل انواع آجرهای شیل و نسوز رنگی در ابعاد و سایزهای مختلف است.
محصولات مجتمع کارخانجات تینا سفال اصفهان، با انواع سبک های معماری و طراحی داخلی سازگار بوده و تنوع بالای محصولات این امکان را به طراحان می دهد تا معماری و نمای داخلی و خارجی ساختمان را بر اساس سلیقه ی متنوع خریداران طراحی کنند.
مدیران این دو مجموعه قصد دارند که با کاهش آلودگی، حفظ محیط زیست و حفاظت ایمنی شغلی و مهمتر از همه با مصرف بهینه انرژی و ارائه با کیفیت و به موقع محصولات خود کمکی بزرگ به صنعت کشور و مشتریان عزیز نماید و گامی دیگر در مسیر پویایی این صنعت بردارند.

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 سنگ های ساختمانی 097500   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47
2 سنگ های ساختمانی 044300   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

محمدرضا دادخواه
تلفن   031-45882742
وبسایت  www.tinasofal.ir
ایمیل  info@tinasofal.ir
فکس  031-45882742
آدرس  اصفهان - جاده حبیب اباد - سمت چپ فرعی صنعت

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page