شرکت آذرکاوین با استفاده از سال ها تجربه در تولید مواد شیمیایی مورد مصرف صنایع کشور خصوصاً صنعت نفت و گاز، همچنین استفاده از کادر فنی متخصص و مجرب در خط تولید، آزمایشگاه کنترل کیفیت و بکارگیری آزمون های عملیاتی حریق، محصولات متنوع خود شامل کلیه رده های کف های آتش نشانی ، ضد کف ، فوم حفاری و فوم بتن سبک را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید و ارائه می نماید.
فرمولاسیون بکار رفته در کف های آتش نشانی این شرکت مطابق با روش های تولید ارائه شده از سوی شرکت هوخست Hoechst آلمان بوده و کارائی خود را در اطفاء حریق های عظیم نفتی در دوران جنگ تحمیلی، عملاً به اثبات رسانده است.
به منظور ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، استاندارد ایزو ۹۰۰۱ از سال ۱۳۸۴ در شرکت اجرایی گردید و از سال ۱۳۸۹ استاندارد زیست محیطی ایزو ۱۴۰۰۰ توسط شرکت TUV المان برای این شرکت صادر گردید.
شرکت آذرکاوین همواره تلاش نموده است تا دو اصل را در مجموعه خود حاکم نماید؛ اول استفاده از تجربیات تولید کنندگان مطرح اروپایی و دوم صادرات محور نمودن فعالیت های مجموعه. فعالیت در بازارهای بین المللی و رقابت با تولید کنندگان مطرح خود نشانگر کیفیت محصول تولیدی و توانمندی های این مجموعه می باشد. در این خصوص شرکت در نمایشگاه بصره، نمایشگاه تخصصی دمشق و همچنین نمایشگاه نفت و گاز ازبکستان (به عنوان تنها شرکت ایرانی)، بازدید مستمر و همکاری نزدیک با بخش نفت کشور آذربایجان بخشی از فعالیت های بازاریابی خارجی مجموعه بوده است.
شرکت آذرکاوین مفتخر است اعلام نماید که تاکنون موفق گردیده صدها تن از محصولات خود را به کشورهای عراق، آذربایجان، ازبکستان، سوریه، یمن، آلمان، ترکیه و امارات صادر نماید که در این خصوص موارد زیر از جایگاه خاصی برخوردار می باشد:
* صادرات بیش از یکصد تن به کشور آلمان و اخذ گواهی همتراز بودن کیفیت محصول تولیدی با استاندارد DIN14272 آلمان
* صادرات حدود ۸۰ تن فوم آتش نشانی  به شرکت NAFFCO امارات که خود جزء بزرگترین تولید کنندگان فوم های آتش نشانی در منطقه می باشد.
* صادرات حدود ۳۰۰ تن فوم به شرکت گاز ازبکستان
لازم به ذکر می باشد بخش اعظم صادرات شرکت در سالهای تحریم بوده که امید است در دوران گشایش بازارهای بین الملی، بتوانیم با برنامه ریزی مناسب به عنوان یک تولید کننده مطرح در عرصه بین الملل فعال باشیم.
 

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 مصالح پایه ( سیمان ، گچ ،آجرو...) 042100   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

غلامرضادشتی رحمت آبادی
تلفن   021-2416208
وبسایت  www.azarkavin.com
ایمیل  info@azarkavin.com
فکس  021-22429773
آدرس  تهران -مقدس اردبیلی - خیابان جامی غربی- پلاک 36- طبقه 1

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page