حال فعالیت می باشد. در سال 1382 اولین طرح توسعه واحد ساری به بهره برداری رسید. در همان سال انگیزه ارایه مستمر محصولات با کیفیت تضمین شده، به کارگیری و کنترل موثر فرآیندها و انطباق دقیق محصولات با خواسته های مشتریان، موجب ایجاد نگرشی در سازمان در راستای طراحی و اجرای فرآیندها بر اساس یک استاندارد جهانی گردید. تلاش های صورت گرفته در سال 1383 به ثمر نشستند و در این سال مجتمع پلاستیک طبرستان به عنوان اولین شرکت فعال در صنعت قالبگیری چرخشی موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ISO 9001:2000 گردید. در سال 1384 فرآیند بهبود در حوزه فناوری مورد توجه مدیران شرکت قرار گرفت و جستجو جهت شناسایی و اجرای یک طرح توسعه در این راستا آغاز شد. پس از تحقیقات و بررسی های به عمل آمده، در سال 1385 یک خط تولید پیشرفته و مجهز به فناوری روز دنیا، از یک شرکت مطرح جهانی وارد ایران گردید و به این ترتیب سایت شماره 2 مجتمع پلاستیک طبرستان در شهر ساری در زمینی به مساحت 18000 متر مربع آغاز به کار نمود. در همان سال واحد تحقیق و توسعه شرکت مجهز به تنها ماشین آزمایشگاهی صنعت قالبگیری دورانی در ایران شد و فعالیت در حوزه تحقیقات و خلق دانش در مجتمع پلاستیک طبرستان به شکل جدی تری دنبال گردید.

این تحقیقات منجر به پیدایش ایده ای در کادر مهندسی شرکت در خصوص طراحی و ساخت اولین ماشین قالبگیری دورانی اتوماتیک در ایران شد. این پروژه در سال 1387 از فاز تحقیقاتی وارد فاز عملیاتی گردید و در سال 1388 اولین ماشین قالبگیری دورانی پلاستیک ها با سیستم کنترل اتوماتیک و کوره متحرک توسط گروه مهندسی مجتمع پلاستیک طبرستان ساخته شد و به بهره برداری رسید.در سال 1390 دو طرح توسعه جدید در شهر های ساری و شیراز اجرا گردیدند و به بهره برداری رسیدند. این طرح ها موجب افزایش بیش از پیش ظر فیت تولید این شرکت گردیدند. مجتمع پلاستیک طبرستان در حال حاضر با بیش از 180 نفر سرمایه انسانی، بهره مندی از 9 خط تولید و ظرفیت تولید بیش از 7000 تن در سال، بزرگترین تولیدکننده محصولات پلاستیکی به روش قالبگیری دورانی در ایران محسوب می شود.
این شرکت در سال 1390 موفق به دریافت پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان گردید و در سال 1391 به عنوان اولین تولیدکننده در صنعت قالب گیری دورانی موفق به دریافت استاندارد ایمنی مواد غذایی ISO 22000:2005 گردید.
پس از همکاری متخصصین این شرکت در تدوین استاندارد ملی تولید مخازن پلی اتیلن، این شرکت موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران گردید.
در بازار صنعت قالب گیری دورانی، مجتمع پلاستیک طبرستان برای مصرف آب، مخازن پلی اتیلن به بازار عرضه نمود.
مخازن پلی اتیلن این شرکت به صورت:
- مخازن پلی اتیلن تک لایه
- مخازن پلی اتیلن دو لایه
- مخازن پلی اتیلن سه لایه
- مخازن پلی اتیلن چهار لایه فوم دار
- مخازن پلی اتیلن ویژه
تولید می گردد.

 

    کدمحصول
 تصاویر
ویدئو
مشخصات فنی
نقشه CAD
پرینت CAD
مدل سه بعدی
بروشور
درخواست اطلاعات
1 مجتمع پلاستیک طبرستان 066000-001-1   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray   pdf gray  rhino gray pdf gray  2 gray   pdf gray  image47

 

تلفن   021-26201751-2
وبسایت  http://tpciran.com
ایمیل  info@tpciran.com
فکس  021-26201751-2
آدرس  تهران،زعفرانیه،خ مقدس اردبیلی،کوچه شیرین،پلاک 13،طبقه چهارم

 

 

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page