ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

درباره ما

گروه BTDS فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز نمود . پیش از تاسیس مجموعه ۲ سال برنامه ریزی و مطالعات در خصوص ساختار فیزیکی و نرم افزاری گروه با بهره گیری از نظر اساتید دانشگاه صورت پذیرفت . با توجه به گستردگی برنامه ریزی انجام شده و بالا بودن هزینه زمانی و مالی جهت شکل گیری حد مطلوب ؛ ۳ فاز شکل گیری در نظر گرفته شد که هم اکنون در فاز اول قرار داریم . در این فاز در نظر است با جمع آوری اطلاعات فنی مرتبط با مسائل اجرائی محصولات ساختمانی تولید کنندگان داخلی و خارجی ، مجموعه ای از جزئیات اجرائی مرتبط با هر محصول در اختیار کاربران قرار گیرد . اطلاعات هر بخش ابتدا با توجه به ضرورت سیستم های ساخت و ساز داخلی اولویت بندی شده و سپس توسط یکی از کارشناسان سایت مطالب اولیه تهیه و زیرنظر یکی از کارشناسان ارشد ویرایش می گردد و نهایتاً صحت اطلاعات ارائه شده توسط هیئت علمی تائید و در اختیار کاربران قرار می گیرد .

 

 

  • همواره دسترسی سریع به اطلاعات فنی جهت حل مسائل اجرائی ، مورد تقاضای دفاتر مهندسی است .
  • مرجع اطلاعات معتبر شامل جزئیات اجرائی محصولات ساختمانی موجود در کشور ، وجود ندارد .
  • غالباً دفاتر فنی و متخصصین تولید یک محصول ساختمانی از دیگر جزئیات مرتبط بی اطلاعند .
  • ارتباط با تمامی متخصصین بخش های مختلف داده های فنی ساختمانی بسیار مشکل است .
  • تجربه و اطلاعات فنی ارزشمند متخصصین و مجریان صنعت ساختمان در کشور ما جمع آوری و آرشیو نشده است .
  • یکی از معضلات و مشکلات بسیاری از سایت های اینترنتی داخل کشور ، عدم اعتبار علمی به واسطه نبود کارشناسان و هیئت علمی تایید کننده اطلاعات ارائه شده به کاربر می باشد و بسیاری از بانکهای اطلاعاتی تنها تبلیغاتی هستند .

مرجع اطلاعات فنی ساختمان BTDS (Building Technical Data & Detail Source) سعی به ارتقاء دانش فنی ساخت و حل مشکلات موجود درکشور را دارد .

خدمات نوین سایت

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page