ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

قوانین عمومی استفاده از وب‌سایت BTDS

ثبت نام در این سایت محدودیتی نداشته و رایگان است؛ اما قوانین و قواعدی که در ذیل می‌آید، لازم‌الاجرا هستند. در صورت موافقت با این قوانین، بر روی چک‌باکس کلیک کرده و فرآیند ثبت‌نام را کامل نمایید؛ در غیر این صورت، برای رفتن به صفحه‌ی اول سایت این‌جا را کلیک کنید.

۱- وب‌سایت BTDS، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود. 
۲- حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت BTDS تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت BTDS است: وب‌سایت BTDS حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد. 
۳- خدمات و محتوياتی که توسط BTDS تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت BTDS پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت BTDS و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت. 
۴- اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته با نظارت اساتید دانشگاه به عنوان هیئت علمی سایت جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب‌سایت BTDS مسؤولیتی در قبال صحت اطلاعات بخش هائی که بالاخص از تولید کنندگان دریافت می شود و جهت تایید نیاز به آزمایش و بررسی داشته بر عهده نمی‌گیرد. 
۵- اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به BTDS اطلاع دهد. 
۶- کاربران باید هنگام ثبت‌نام در وب‌سایت BTDS، کلمات مناسبی را به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند. 
۷- کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد. 
۸-کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وبسایت BTDS اصلاح نماید. در غیر این‌صورت، این وب‌سایت هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
۹- کاربران باید از ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری در وب‌سایت خودداری نمایند. 
۱۰- استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن تنها با تایید مدیریت سایت بلامانع است . برای تبلیغ بر روی این وب‌سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید. 
۱۱- هر گونه سوء استفاده از نام BTDS ، سایت اینترنتی BTDS ، مکاتبه از طرف BTDS و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود. 
۱۲- وب‌سایت BTDS اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی غیر مرتبط دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت. وب سایت BTDS حق تحلیل و بررسی آماری اطلاعات کاربران و نشر نتایج این بررسی ها را برای خود محفوظ می دارد . 
۱۳- وب‌سایت BTDS ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی، برشور و کتب فنی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید. 
۱۴- BTDS مسؤولیتی در مورد محتوای وب‌سايت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسط گروه BTDS تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ی تایید تمامی محتوای آنها نبوده و صرفاً جنبه های فنی محصولات هر تولید کننده مد نظر می باشد .
۱۵- پایگاه های اینترنتی وب‌سایت BTDS عبارتند از www.btds.ir و www.btds.co و www.btds.info و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید گروه BTDS نیست. 
۱۶- BTDS حق دارد برای تامین هزینه‌های جاری سایت، از آگهی‌های تبلیغاتی استفاده کند؛ اما مسؤولیتی در قبال محتوای این آگهی‌ها ندارد .
۱۷- اطلاعات مربوط به محصولات هر تولید کننده که در این وب سایت قرار گرفته است شامل مشخصات فنی، کیفیت و ابعاد توسط خود تولید کننده تولید و ارائه شده است و مسئولیت صحت آنها بر عهده تولید کننده می باشد . با این وجود که BTDS تلاش دارد این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه نماید اما نمی تواند صحت و جامع بودن آنها را تایید و یا رد نماید .
۱۸- اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه‌ی حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ی بانک می‌باشد و هزینه‌ی کم شده از حساب، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت. وب‌سایت BTDS در این روند مسؤولیتی ندارد؛ چون این کار مستقیماً توسط بانک انجام گرفته؛ اما در تسهیل آن تلاش خواهد کرد.
۱۹- وب‌سایت BTDS تلاش می‌کند درخواست‌های اطلاعات کاربران را به تولید کننده منتقل کرده و پیگیری پاسخ به آن‌ها را انجام دهد؛ اما چون پاسخ نهایی این درخواست‌ها از جانب تولید کننده خواهد بود، تعهدی نسبت به آن‌ها ندارد . 
۲۰- در صورت رعایت نکردن مورد فوق، مسؤولیت هر گونه جریمه‌ی احتمالی، ضرر مالی و یا سوء استفاده‌های احتمالی اشخاص دیگر، بر عهده‌ی کاربر خواهد بود. 
۲۱- تمامی بخش های وب‌سایت BTDS طوری طراحی شده تا به شما در دسترسی به اطلاعات فنی و جزئیات اجرایی محصولات تولید کنندگان کمک کند. مسؤولیت هرگونه سوء استفاده و عواقب ناشی از استفاده‌ی نادرست از این اطلاعات ، بر عهده‌ی شخص خواهد بود. در صورت مشاهده‌ی تخلف، دسترسی کاربر به اطلاعات قطع خواهد شد. 
۲۲- جهت استفاده از اطلاعات سایت BTDS بنا به صلاحدید مدیریت سایت صرفاً ثبت نام در سایت لازم بوده و نیازی به پرداخت مبلغ نمی باشد . اما در صورت صلاحدید مدیریت سایت در آینده اطلاعات می تواند تنها با پرداخت مبلغ در اختیار کاربران قرار گیرد و تقدم ثبت نام پیش از قوانین جدید در این امر دخیل نمی باشد . 
۲۳- جهت مشاوره غیر حضوری و یا درخواست ارسال اطلاعات و کاتالوگ ، هزینه وحق الزحمه توسط گروه متخصصین سایت و یا مدیریت به کاربر اعلام و درقسمت درگاه پرداخت اینترنتی قابل پرداخت خواهد بود . بدیهی است انجام سفارش مشاوره و یا ارائه و ارسال اطلاعات مورد درخواست پس از پرداخت مبلغ تعیین شده صورت خواهد پذیرفت .
۲۴- قیمت‌های پرداختی توسط کاربر در حال حاضر به ریال می‌باشند. 
۲۵- در صورت درخواست ارسال اطلاعات فنی و یا کاتالوگ ها به صورت مرسولات پستی، هزینه های مرتبط به عهده کاربر می باشد و پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ، لغو سفارش امکان پذیر نمی باشد . به همین دلیل به کاربران توصیه می شود که قبل از قطعی کردن هر سفارش جزئیات آن را به دقت مطالعه نمایند .

خدمات نوین سایت

عضویت در خبرنامه BTDS

BTDS در شبکه های اجتماعی

Google Plus Youtube Pinterest RSS
Top of Page